Oczy mi zamkniesz.
Smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz"
Mówią że najpiękniejsze są dni kiedy spotykamy się z tymi którzy dają nam to czego nigdy nie chcieliśmy.
A czasami mamy takie dni w których nie wiemy sami co chcemy.
Często nie wiemy nawet co mamy sami zrobić ze sobą, nie panując nad tym co robimy, mówimy.
A czasami mamy takie dni w których nie wiemy sami co chcemy.
Często nie wiemy nawet co mamy sami zrobić ze sobą, nie panując nad tym co robimy, mówimy.
Słysząc jego głos aż drżą mi usta będąc pod pełną presją wszystkiego.
Mam ochotę skończyć to co zaczęłam
Nawet w jego pięknych oczach widać smutek zranionej miłość.
Niebo płacze a kroplę są jak łzy, nieszczęśliwe, zagubione.
A mówią zakończenia są zawsze ''szczęśliwe, najpiękniejsze''
Niebo płacze a kroplę są jak łzy, nieszczęśliwe, zagubione.
A mówią zakończenia są zawsze ''szczęśliwe, najpiękniejsze''
Fałsz, kłamstwo
Samobójstwo.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz