wtorek, 11 sierpnia 2015

Mój plan na życie?
Nigdy nie przejmować się innymi!
O to właśnie ja taka radosna czasami... nie zawszę:)

Mam na imię Angelika, szalona i spokojna ze mnie dziewczyna
To co uwielbiam to robić to co mnie uwalnia..
 to w czym okazuję emocję, tak to taniec 
najpiękniejsze co może być. 
Aby założyć bloga i dzielić się z wami moją wyobraźnią, słowami
pojawiła się pewnej cichej nocy, nie planowałam tego robić..
ale zrobiłam i jestem:)
Mam nadzieje że wam się spodoba, komentujcie co o tym sądzicie jak i nie tylko.

Będę starała się dodawać posty codziennie:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz