Mój plan na życie?
Nigdy nie przejmować się innymi!
O to właśnie ja taka radosna czasami... nie zawszę:)
Mam na imię Angelika, szalona i spokojna ze mnie dziewczyna
To co uwielbiam to robić to co mnie uwalnia..
to w czym okazuję emocję, tak to taniec
najpiękniejsze co może być.
Aby założyć bloga i dzielić się z wami moją wyobraźnią, słowami
pojawiła się pewnej cichej nocy, nie planowałam tego robić..
ale zrobiłam i jestem:)
Mam nadzieje że wam się spodoba, komentujcie co o tym sądzicie jak i nie tylko.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz