poniedziałek, 17 sierpnia 2015

Ulubiony youtuber

Rezi, Stuu, Yooczok, a może JDąbrowsky?
Oczywiście!

Każdy youtuber ma coś w sobie wyjątkowego, lecz mnie zachwycił JDąbrowsky.
Jan Dąbrowski/ 19 lat,szalejące za nim fanki firanki!
  Co rok organizowany jest obóz z którym można z nim pojechać i z ekipą Terefere, mówiąc ja jako firanka będę starała się pojechać na ten obóz za rok. 
  Oprócz obozu, są dodawane filmy na youtube w których gra w gry opisując je, także dodaje vlogi nawet jak wyjeżdża na wakacje z rodziną, niektóre filmy od razu poprawiają humor płacząc ze śmiechu.
  Oprócz dodawania filmów Jasiu pięknie prezentuje swój głos, bardzo dojrzały i warty wsłuchania, nagrał nawet piosenkę link jest niżej. 
  Po prostu on moim zdaniem jest cudowny, mimo iż jest bardzo przystojny można zakochać się w jego głosie. 
                                                                        
https://www.youtube.com/watch?v=efyqTbmu1v0
https://www.youtube.com/user/JDabrowsky



wtorek, 11 sierpnia 2015

Mój plan na życie?
Nigdy nie przejmować się innymi!
O to właśnie ja taka radosna czasami... nie zawszę:)

Mam na imię Angelika, szalona i spokojna ze mnie dziewczyna
To co uwielbiam to robić to co mnie uwalnia..
 to w czym okazuję emocję, tak to taniec 
najpiękniejsze co może być. 
Aby założyć bloga i dzielić się z wami moją wyobraźnią, słowami
pojawiła się pewnej cichej nocy, nie planowałam tego robić..
ale zrobiłam i jestem:)
Mam nadzieje że wam się spodoba, komentujcie co o tym sądzicie jak i nie tylko.

Będę starała się dodawać posty codziennie:)

Płaczący poranek





"Umrę ci kiedyś.
Oczy mi zamkniesz.


I wte­dy — swoje
Smut­ne, zdziwione,

Bar­dzo otworzysz" 


Mówią że najpiękniejsze są dni kiedy spotykamy się z tymi którzy dają nam to czego nigdy nie chcieliśmy.
A czasami mamy takie dni w których nie wiemy sami co chcemy.

Często nie wiemy nawet co mamy sami zrobić ze sobą, nie panując nad tym co robimy, mówimy.
Słysząc jego głos aż drżą mi usta będąc pod pełną presją wszystkiego.

Mam ochotę skończyć to co zaczęłam 
Nawet w jego pięknych oczach widać smutek zranionej miłość.

Niebo płacze a kroplę są jak łzy, nieszczęśliwe, zagubione.
A mówią zakończenia są zawsze ''szczęśliwe, najpiękniejsze''

Fałsz, kłamstwo
Samobójstwo.